Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Понад 2 мільйони гектарів сільгоспземель отримають у власність ОТГ після виборів

Понад 2 мільйони гектарів сільгоспземель отримають у власність ОТГ після виборів

Автор: admin2 от 16-10-2020, 09:22
 (голосів: 0)

Понад 2 мільйони гектарів сільгоспземель отримають у власність ОТГ після виборівНайближчим часом усі об'єднані територіальні громади поступово отримають у комунальну власність понад 2 млн сільгоспземель, з яких майже 1 млн га вільних земель. Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

«Проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення є стратегічним завданням в рамках реалізації земельної реформи. Це з однієї сторони наповнення Публічної кадастрової карти, а з другої - додатковий земельний ресурс, що буде в розпорядженні об'єднаної територіальної громади. Завдяки сформованій повноцінній базі даних про ділянки підвищується інвестиційна привабливість громади та спрощується пошук потенційних ділянок для інвестора. Правильні управлінські рішення щодо задіяння і використання таких земель безпосередньо громадою сприятимуть наповненню місцевого бюджету громади, нададуть поштовх до економічного та соціального розвитку сільських територій», - зазначила т.в.о директора департаменту Людмила Гончаренко.

Зокрема, в коментарі одному з видань міністр економіки Ігор Петрашко наголосив, що до кінця року очікується прийняття важливих законопроєктів - 2194 і 2195, спрямованих на дерегуляцію у сфері земельних відносин та запровадження електронних аукціонів.

«Важливо, що фермери залишаються у фокусі земельної реформи та мають пільгові умови для доступу до земель», - наголосив міністр.

За його словами, уряд продовжує системну підтримку аграрної галузі, концентруючи її на найбільш важливих галузях.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський у четвер підписав указ про передачу земель сільгосппризначення з державної до комунальної власності.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua