Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Андрій Годик оглянув під’їзну та сервісну інфраструктуру до МАПП «Угринів – Долгобичув»

Андрій Годик оглянув під’їзну та сервісну інфраструктуру до МАПП «Угринів – Долгобичув»

Автор: admin2 от 13-05-2020, 16:27
 (голосів: 0)

Андрій Годик оглянув під’їзну та сервісну інфраструктуру до МАПП «Угринів – Долгобичув»Перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик спільно з директором департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Романом Шепеляком, головою Сокальської РДА, селищним головою Угринова, представниками Служби автомобільних доріг у Львівській області, Держприкордонслужби та Державної митної служби оглянули стан та перспективи під’їзної та сервісної інфраструктури до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Угринів – Долгобичув».

Нагадаємо, МАПП «Угринів – Долгобичув» розташований на території Республіка Польща, тут здійснюється спільний огляд.

Призначений для міжнародного пасажирського руху та руху вантажних автомобілів з повною масою до 3,5 тонни, за винятком вантажів, які підлягають ветеринарному, фітосанітарному контролю, та небезпечних вантажів. До 1 січня 2019 року діяв пілотний проект пішого пункту пропуску в МАПП «Угринів – Долгобичув». Оскільки інфраструктура в ПП, що тимчасово облаштована для пішохідного руху, не дозволяла продовжити проект в теперішньому вигляді, польська сторона ініціювала його припинення.

Окрім того, бралось до уваги збільшення часу очікування на перетин державного кордону для осіб, які подорожують автобусами. Відтак, в межах огляду, Андрій Годик наголосив на важливості повноцінного функціонування прикордонної інфраструктури не лише для економіки регіону, а й з точки зору позитивного міжнародного іміджу для усієї держави.

Як інформують у департаменті МТД Львівської ОДА для відновлення пішого перетину в МАПП «Угринів – Долгобичув» першочерговим є організація під’їзної та сервісної інфраструктури до МАПП «Угринів – Долгобичув» на ділянці дороги від с. Хоробрів, с. Нісмичі до с. Угринова.

Зокрема це проведення таких робіт як: влаштування хідника, освітлення, встановлення громадських вбиралень, місця для відстою та розвороту транспортних засобів, верхнього шару покриття дороги.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua