Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьку ЦРБ включено до мережі Пункту доступу громадян

Дрогобицьку ЦРБ включено до мережі Пункту доступу громадян

Автор: admin1 от 26-03-2014, 11:23
 (голосів: 0)

Дрогобицьку ЦРБ включено до мережі Пункту доступу громадянУ березні 2014 року Дрогобицьку центральну районну бібліотеку включено до мережі ПДГ.

Пункти Доступу Громадян – це інформаційні центри у бібліотеках України, де громадяни мають можливість отримати інформацію про діяльність органів державної влади (з електронних джерел у т.ч.) та дізнатись, яким чином можна долучитись до процесу законотворення та впливати на процес прийняття державних рішень.

Мережа Пунктів доступу громадян до інформації започаткована Українською бібліотечною асоціацією у червні 2009 року в межах ґранту Програми сприяння Парламенту України ІІ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 Беручи участь у роботі мережі ПДГ ми разом зможемо вдосконалювати існуючі методики роботи та створювати нові шляхом розширення та якісного покращення доступу громадян до офіційної інформації за допомогою інформаційних ресурсів, налагодження  зворотного зв'язку з владними структурами, активізації участі громадськості в законодавчому процесі. Це сприятиме залученню громадян до обговорення нових законопроектів і допоможе вивести взаємодію народу із владою на якісно новий рівень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua