Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист учасників війни розглянули під час скайп-наради

Соціальний захист учасників війни розглянули під час скайп-наради

Автор: admin2 от 30-09-2019, 17:25
 (голосів: 0)

Соціальний захист учасників війни розглянули під час скайп-нарадиЗаступник голови Львівської ОДА Тарас Грень взяв участь у скайп-нараді під головуванням міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксани Коляди.

В межах зустрічі порушили питання медичного забезпечення ветеранів, врегулювання законодавства щодо надання статусу учасників бойових дій добровольцям на державному рівні, забезпечення житлом учасників війни, питання статусу ветеранів війни та дотримання їх соціальних гарантій.

У міністерстві також анонсували створення у кожному обласному центрі так званого ветеранського простору. Подібний простір має слугувати майданчиком для комунікації між учасниками АТО (ООС) та владою.

У програмі забезпечення психологічної реабілітації учасників війни Львівщина виконала зобов'язань на 93%, де використання коштів становить 76%.

Під час наради обговорили також механізми забезпечення прав і пільг внутрішньо переміщених осіб.

Окрім того, закцентували увагу на доцільності подавати документи  на розгляд профільної комісії щодо отримання державної допомоги політв'язнів, якщо такі мешкають на Львівщині.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua