Офіційний сайт Дрогобицької РДА » З 28-ю річницею незалежності України

З 28-ю річницею незалежності України

Автор: admin2 от 23-08-2019, 15:22
 (голосів: 0)

З 28-ю річницею незалежності УкраїниШановні краяни!

Дрогобицька районна державна адміністрація надсилає Вам щирі вітання  з 28-ю річницею незалежності України та Днем Державного Прапора України!

Незалежна Україна – здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили й плекали українську націю, рідну мову, державу, мужньо боролися за неї, і сьогодні, у ХХІ столітті змушені зі зброєю в руках боронити Україну від агресора.

Роки незалежності стали випробовуванням для українців на зрілість, мудрість, стійкість життєвих принципів, справжній патріотизм та самопожертву. Мусимо усвідомити, що настав час для єднання, змін і виважених рішень, що творення держави, її сьогодення і майбутнього – наша спільна справа і наш обов'язок. Саме високий професіоналізм, відповідальність, наполеглива праця та глибока віра в перемогу добра і справедливості стануть надійною запорукою створення сильної європейської держави.

У День головного свята нашої країни вітаю і низько вклоняюсь усім, хто вкладає в Україну свою працю та інтелект, хто боронить і захищає її від ворога, хто примножує її багатства і славу.

Глибока шана тим, хто зустрічає свято на передовій – український народ пишається Вашою сміливістю, самопожертвою і патріотизмом. Вічна пам'ять нашим воїнам, які полягли за свободу і незалежність.

Нехай над Україною завжди буде мирне небо, щоб День народження нашої держави був воістину справжнім святом вільного, щасливого народу. Єдності усім нам, добра, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і починаннях в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України!

Нехай Господь завжди буде з Україною і веде нас до перемоги, освячуючи нашу незалежність та волю.

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою

Перший заступник голови

Дрогобицької райдержадміністрації Руслан Щерба

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua