Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Фізкультура і спорт » Голова райдержадміністрації особисто привітав Андрія Лагуша з перемогою на Чемпіонаті Європи

Голова райдержадміністрації особисто привітав Андрія Лагуша з перемогою на Чемпіонаті Європи

Автор: admin2 от 23-05-2016, 13:09
 (голосів: 1)

Голова райдержадміністрації особисто привітав Андрія Лагуша з перемогою на Чемпіонаті ЄвропиСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко на початку оперативної наради привітав вихідця з Гаїв Верхніх, студента ДДПУ ім. Івана Франка Андрія Лагуша з титулом чемпіона Європи з гирьового спорту. У присутності керівного складу району Володимир Шутко вручив атлетові здобуті на Європейському чемпіонаті нагороди, подякував Андрієві за його успішні виступи, які прославляють нашу державу у світі, та побажав нових перемог і вершин у спорті.

Слова вдячності за моральну та матеріальну підтримку висловив голові райдержадміністрації тренер чемпіона Роман Кушнір. Він також відзначив добру співпрацю зі структурним підрозділом райдержадіністрації з питань молоді та спорту. Вихователь повідомив, що його підопічний, який виконав норматив Майстра спорту, зараз готується до нормативу Майстра спорту міжнародного класу та до Чемпіонату світу, який відбудеться в Казахстані.

Голова райдержадміністрації особисто привітав Андрія Лагуша з перемогою на Чемпіонаті Європи


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua