Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Фізкультура і спорт » Олег Мазурик з Михайлевич бере участь у Чемпіонаті світу в Данії

Олег Мазурик з Михайлевич бере участь у Чемпіонаті світу в Данії

Автор: admin2 от 1-12-2015, 11:25
 (голосів: 0)

Олег Мазурик з Михайлевич бере участь у Чемпіонаті світу в ДаніїЮний спортовець з Михайлевич, триразовий чемпіон України з акробатики, майстер спорту Олег Мазурик увійшов до складу збірної України у віковій категорії 2003 року народження. Хлопець, який є учнем Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи ім. Івана Боберського, неодноразово демонстрував високі результати та здобував перемоги на змаганнях в Україні.

На жаль, фінансові можливості спортшколи та родини юного акробата не дозволили б забезпечити участь у міжнародних змаганнях. Зібрати необхідну суму вдалося завдяки особистому сприянню голови райдержадміністрації Максима Лісогора, підтримки структурного підрозділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, спонсорської допомоги підприємців району. Таким чином, наш краянин, який є гідним представником молодого покоління українців, у складі збірної України разом з тренером Романом Веклюком з 29-го листопада до 8 грудня бере участь у Чемпіонаті світу зі стрибків на батуті та на акробатичній доріжці в м.Оденсе (Данія).


Новину відредагував: admin2 - 1-12-2015, 17:02

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua