Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Фізкультура і спорт » Футболісти Грушова стали переможцями ветеранського турніру з футболу пам'яті Мирослава Якуца

Футболісти Грушова стали переможцями ветеранського турніру з футболу пам'яті Мирослава Якуца

Автор: admin1 от 6-07-2015, 15:14
 (голосів: 0)

Футболісти Грушова стали переможцями ветеранського турніру з футболу пам'яті Мирослава ЯкуцаТрадиційний ветеранський турнір з футболу пам'яті Мирослава Якуца вже не один рік проходить в селі Опака. Ось і цієї неділі, 5 липня, вшанувати пам'ять видатного спортивного діяча району та області, багаторічного керівника ФСТ «Колос» та дитячо-юнацької спортивної школи «Явір» приїхали ветерани з смт. Підбуж, сіл Грушів, Опака та Нагуєвичі. Футбольне свято відкрили з вшанування легендарного тренера хвилиною мовчання та виконанням Державного гімну України, а згодом слово мали керівник структурного підрозділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко та голова районного ФСТ «Колос» Юрій Кулинич. Слід зазначити, що без участі цих організацій турнір навряд чи відбувся.

Попри товариський характер матчів та дружню атмосферу на полі, поєдинки видалися видовищними та цікавими.

Футболісти Грушова стали переможцями ветеранського турніру з футболу пам'яті Мирослава ЯкуцаПісля жеребкування в першому матчі зустрілись футболісти Опаки та Грушова. За підтримки власних уболівальників ініціативою володіли господарі турніру, але не змогли реалізувати своєї переваги і, пропустивши гостру контратаку, поступились з рахунком 0:1. В другому матчі між ветеранами Підбужа та Нагуєвич в основний час переможця так і не було виявлено, лише в післяматчевих одинадцятиметрових кращими були підбужани – 5:3.

В матчі за третє місце також у «футбольній лотереї», як називають післяматчеві пенальті, перемогли футболісти Нагуєвич.

Вирішальний матч проходив у цікавій та безкомпромісній боротьбі, перший тайм пройшов з незначною перевагою футболістів Підбужа і здавалося, що їх перемога – це лише питання часу. Але в другому таймі грушівські спортсмени перехопили ініціативу і зуміли забити чотири м’ячі, пропустивши один лише на останній хвилині - 4:1 та завоювали перехідний кубок турніру.

Всі учасники отримали подарунки та були нагороджені грамотами. Також були відзначені кращий воротар та кращий нападник змагань. Ними стали Михайло Полюганич з Підбужа та Михайло Пилипчак з Грушова.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.