Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Фізкультура і спорт » Стартує Всеукраїнська премія «Диво-дитина-2015»

Стартує Всеукраїнська премія «Диво-дитина-2015»

Автор: admin1 от 27-01-2015, 10:34
 (голосів: 0)

Стартує Всеукраїнська премія «Диво-дитина-2015»Управління молоді та спорту облдержадміністрації інформує Вас про Всеукраїнську премію «Диво-дитина», започатковану у 2009 році, яка щороку відзначає найобдарованіших представників підростаючого покоління.

 Основною метою заходу є пошук, відбір, нагородження та відзначення найталановитіших дітей України віком від 4 до 13 років у п`яти номінаціях:

1)    Найрозумніша дитина; 
2)    Найспортивніша дитина;
3)    Найтворча дитина;
4)    Найдивовижніша дитина; 
5)    Найгероїчніша дитина.

Премія вручається за висновками експертів дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві, розумові або фізичні здібності, дітям-рятівникам. Кожен рік участь беруть близько 3000 дітей з усіх областей України.

Проведення зазначеної премії було підтримано Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерством культури і туризму України, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій України, а також Київською міською державною адміністрацією.

Детальна інформація про Всеукраїнську премію «Диво-дитина» та умови участі – на офіційному сайті http://divo-dutuna.com/. За довідкою звертатися за тел. (044)490-92-63.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua