Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Молодь, спорт » Футболісти Дрогобицького району взяли участь в міжнародному турнірі з міні-футболу

Футболісти Дрогобицького району взяли участь в міжнародному турнірі з міні-футболу

Автор: admin1 от 25-02-2019, 15:33
 (голосів: 0)

Футболісти Дрогобицького району взяли участь в міжнародному турнірі з міні-футболу  24 – 25 лютого в спортивному залі  Дрогобицького ДЮСШ ім. І. Боберського відбувся міжнародний турнір з міні-футболу  на кубок «Юрія Дрогобича», за участі футболістів  з польського міста Легніца, з якими Дрогобич протягом 20-ти років підтримує тісні зв’язки. Районна ДЮСШ «Явір» вперше прийняла участь в подібних змаганнях за участі кращих футболістів з Нагуєвич, Медвежі, Залокоті та Волощі. Не маючи досвіду в таких змагань наші юні футболісти  зіграли внічию 2:2 з львівськими гравцями та здолали стебницьку «Вікторію» - 4:2, поступилася спортивним школам Самбірщини, Миколаївщини та Нового Роздолу й посіли 8-ме місце серед 12 команд.

Успішно виступили гравці 2006 року народження під керівництвом тренера Дмитра Курпяка. Їхня самовіддача, наполеглевість, старання у підборі мяча та боротьбу, яку демонстрували наймолодші учасники турніру,  покорила всіх присутніх. Вони поступилися своїм суперникам лише після 7-ми метрових ударів. А перемогу в кубку здобули їхні ровесники під керівництвом тренера Євгена Міраї.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.