Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Фізкультура і спорт » На Дрогобиччині здійснено моніторинг стану спортивних об’єктів

На Дрогобиччині здійснено моніторинг стану спортивних об’єктів

Автор: admin1 от 19-07-2018, 09:29
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині здійснено моніторинг стану спортивних об’єктівВчора, 18 липня, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як спільно з директором ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадимом Климовичем перебували з робочим візитом на Дрогобиччині.

Серед присутніх були головний спеціаліст з питань молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Ковалишин, сільський голова Модрич Мирон Флюнт, завідувач сектору фізичної культури та спорту відділу молодіжної політики, сім'ї та спорту Дрогобицької міської ради Орест Соломчак.

У рамках візиту оглянуто стан будівництва спортивних об’єктів у місті Дрогобичі та Дрогобицькому районі.

Спершу комісія оглянула стадіон «Галичина» у місті Дрогобичі, реконструкція якого планується цього року за кошти бюджету розвитку. Станом на сьогодні, здійснюється підготовка проектно-кошторисної документації для цього об’єкту.

Окрім цього, неподалік дитячо-юнацької спортивної школи у Дрогобичі перевірено незавершене будівництво спортивного майданчика зі штучним трав’яним, і наливним покриттям та біговою доріжкою, за кошти державного фонду регіонального розвитку 2017 року. А в Дрогобицькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 16 обстежено футбольне поле. Будівництво цього об’єкту здійснювалось в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України».

Також на Дрогобиччині перевірено спортивні майданчики у селі Модричі. Зокрема, футбольне поле 42х22 зі штучним трав’яним покриттям, збудоване за кошти обласної програми «Спортивний майданчик» у 2016 році та майданчик із наливним покриттям для гри у волейбол та баскетбол – за кошти громади.

На Дрогобиччині здійснено моніторинг стану спортивних об’єктів

На Дрогобиччині здійснено моніторинг стану спортивних об’єктів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua