Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Фізкультура і спорт » Успіх наших тхеквондистів на обласних змаганнях

Успіх наших тхеквондистів на обласних змаганнях

Автор: admin1 от 14-02-2017, 16:52
 (голосів: 0)

Успіх наших тхеквондистів на обласних змаганнях11-12 лютого в місті Городок відбувся відкритий Чемпіонат Львівської області з тхеквандо (ВТФ) серед старших юнаків та дівчат (кадетів), де учні ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району тренера-викладача з тхеквандо (ВТФ) Івана Харіва  завоювали бронзові медалі, зокрема Володимир Стецула у ваговій категорії 30 кг та Богдан Матющенко у ваговій категорії 45 кг.

А, в неділю, 12 лютого, відбулися спортивні ігри школярів Львівщини з тхеквандо (ВТФ) серед  юнаків та дівчат (кадетів), де учні ДЮСШ «Явір» також взяли участь і успішно в них виступили. Так, чемпіоном у своїй ваговій категорії 30 кг. став Орест Гнатів, другі місця завоювали Роман Березяк (ваг.кат.26 кг) та Остап Яворський (ваг.кат.34 кг), третю сходинку п’єдесталу зайняли Олег Винник (ваг.кат.32 кг) та Арсен Дум’як  (ваг.кат.45 кг) і на жаль не вистарчило одного кроку отримати бронзову нагороду Олександру Подгурському (ваг.кат.30 кг). Надіємось, що наші юні спортсмени ще не раз порадують свого тренера Івана Харіва чудовими результатами.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.