Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Фізкультура і спорт » Юні спортсмени Дрогобицького району стали переможцями та призерами обласних змагань

Юні спортсмени Дрогобицького району стали переможцями та призерами обласних змагань

Автор: admin1 от 5-10-2016, 12:09
 (голосів: 0)

Юні спортсмени Дрогобицького району стали переможцями та призерами обласних змаганьЦими вихідними у Львові та Городку відбувались обласні змагання з боксу та тхеквондо, в яких успішно виступили вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Явір» Дрогобицького району.

Так, у першості області серед юнаків 2003-2004 року народження юні боксери тренера-викладача з боксу ДЮСШ «Явір» Олександра Красулі Роман Турик з села Старе Село завоював срібну медаль у ваговій категорії до 38 кг., а Віталій Ях з села Снятинка – «бронзу» у ваговій категорії до 46 кг.

Також 1 жовтня відбувся Відкритий Кубок міста Городка з тхеквандо ВТФ серед дітей, юнаків та кадетів, де тренера-викладача з тхеквандо ВТФ Івана Харіва посіли такі  призові місця: І місце – Віктор Яворський (вагова категорія 26 кг) с. Грушів, ІІ місце – Назар Лесишин (вагова категорія 32 кг) с. Гаї Верхні, ІІІ місце – Владислав Коцюба (вагова категорія 32 кг) с.Рибник. І лише трохи не вистарчило Володимиру Стецулі (вагова категорія 27 кг) з села Раневичі, який лише за крок зупинився від п’єдесталу пошани.

Бажаємо нашим спортсменам подальших успіхів у наступних змаганнях.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.