czech massage
xxx video
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

«Молодіжний працівник»: на Львівщині відбудеться базовий тренінг навчальної програми

Автор: admin1 от 25-05-2017, 14:22

«Молодіжний працівник»: на Львівщині відбудеться базовий тренінг навчальної програмиМіністерство молоді та спорту України спільно з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики реалізовує базовий тренінг Навчальної Програми "Молодіжний працівник" у Львівській області.
До участі запрошуються представники Львівської області, зокрема лідерів громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю; державних службовців, відповідальних за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні...

На Львівщині відбудеться Чемпіонат України з гірських перегонів

Автор: admin1 от 24-05-2017, 10:23

На Львівщині відбудеться Чемпіонат України з гірських перегонів9-11 червня на Львівщині відбудеться 4 та 5 етапи Чемпіонату України з гірських перегонів «БЕСКИД 2017». Чемпіонат України з гірських перегонів підніметься на найвищу точку і претендує на рекорд: найдовша траса - 3,9 км з рекордною кількістю поворотів, найбільшим перепадом висот та найвищою точкою проведення. Різниця висот між точками старту та фінішу становитиме 211 метрів. Учасники заходів – представники різних дисциплін автоспорту з усієї України, легендарні пілоти з унікальними авто.

Юні футболісти ДЮСШ "Явір" - срібні призери обласних змагань

Автор: admin1 от 24-05-2017, 10:11

Юні футболісти ДЮСШ "Явір" - срібні призери обласних змаганьНещодавно в місті Миколаєві відбулися обласні зональні змагання з футболу серед сільських ДЮСШ юнаки за програмою юнацьких спортивних ігор сільських школярів «Хто ти, майбутній Олімпієць?».

Учні дитячо-юнацької спортивної школи «Явір» Дрогобицького району тренера-викладача з футболу Піска Д.В. зайняли почесне II місце.

Права та обов`язки дітей обговорили з учнями Лішнянського НВК

Автор: admin1 от 19-05-2017, 12:49

Права та обов`язки дітей обговорили з учнями Лішнянського НВК18 травня у Лішнянському НВК I-III ст. спеціалістом центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оленою Слотило та головним спеціалістом структурного підрозділу з питань молодіжної політики Віталієм Ковалишиним було проведено бесіду з учнями на тему: «Ти і твоя сім`я. Права та обов`язки дітей», а також профілактичну лекцію, щодо запобігання насильства серед дітей.

Метою бесіди є розширити знання учнів про основні положення Конвенції про права дитини, виховувати правову свідомість учнів, сприяти...

Рій з Нижніх Гаїв став переможцем районного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Автор: admin1 от 19-05-2017, 10:41

Рій з Нижніх Гаїв став переможцем районного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)Відбувся фінал районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). З 19 загальноосвітніх навчальних  закладів І-ІІІ ступенів району до  заключної стадії змагань вийшли рої  Грушівської,  Довжанської, Уличнянської шкіл та Лішнянського, Нижньогаївського, Підбузького навчально-виховних комплексів.

До програми фіналу було включено дев’ять видів змагань та конкурсів, а саме: впоряд (стройова підготовка), дужання (перетягування канату), стрільба з пневматичної гвинтівки, козацько-туристська смуга перешкод, відун (інтелектуальні змагання), рятівник, кашовар, на краще таборування та добре діло.

Дрогобицькі спортсменки привезли Кракова золоті та срібні нагороди

Автор: admin1 от 16-05-2017, 14:41

Дрогобицькі спортсменки привезли Кракова золоті та срібні нагороди11-14 травня в польському місті Краків відбувся V Міжнародний турнір «Під Вавелем» зі спортивної акробатики, стрибків на акробатичній доріжці та стрибків на батуті», в якому прийняло участь понад 330 спортсменів з України, Республіки Білорусь та Польщі.

Продовжуючи славні традиції дрогобицької школи акробатики, дівчата Дрогобицької дитячо-спортивної школи ім. Івана Боберського повернулися додому з нагородами. Першими за свої медалі боролися юні стрибуні на акробатичній доріжці Євгенія Жгута та Анна-Марія Вагіла. Серед 38 конкурентів Євгенія отримала золоту нагороду, а її подруга по команді Анна-Марія – срібну.

На Львівщині відбудеться базовий тренінг «Молодіжний працівник»

Автор: admin2 от 15-05-2017, 17:23

На Львівщині відбудеться базовий тренінг «Молодіжний працівник»Міністерство молоді та спорту України спільно з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики реалізовує базовий тренінг Навчальної Програми "Молодіжний працівник" у Львівській області.

Програма покликана підвищити кваліфікацію молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі задля ефективної розробки та реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях;..

Солідний доробок дрогобицького «Духобору»

Автор: admin1 от 13-05-2017, 10:53

Солідний доробок дрогобицького «Духобору»На чемпіонаті України з Бойового Гопака, який нещодавно відбувся у спорткомплексі Львівської політехніки юні спортсмени команди ДШБГ «Духобор» 17 разів піднімались на п’єдестал пошани. Серед більше, як чотирьохсот учасників змагань дрогобицька команда завоювала сім золотих медалей, сім срібних та три бронзових.

Змагалися проходили у чотирьох змагах: однотан, тан двобій, забава і борня. Бажаємо керівнику дитячої школи бойового гопака «Духобор» Максиму Гончаруку та його учням нових спортивних успіхів та перемог.

Національно-патріотичний захід у селі Уличне

Автор: admin1 от 12-05-2017, 11:00

Національно-патріотичний захід у селі УличнеСтруктурним підрозділом з питань молодіжної політики  райдержадміністрації спільно з військовою частиною А1108  м. Дрогобича 11 травня рамках районної програми «Молодь Дрогобиччини» проведено навчальний національно-патріотичний захід в Уличнянській СЗШ І-ІІІ ст., учасниками якого були учні  старших класів. Молодь була поділена на три групи, які в свою чергу мали змогу подивитися і взяти участь у трьох окремих демонстраціях, а саме: надання першої медичної допомоги в умовах бою, демонстрація амуніції, розбирання і складання навчального автомата та демонстрація навчальних гранат.

Волейболісти ДЮСШ «Явір» стали бронзовими призерами на змаганнях в Пустомитах

Автор: admin1 от 10-05-2017, 12:45

Волейболісти ДЮСШ «Явір» стали бронзовими призерами на змаганнях в Пустомитах

 

6 травня у місті Пустомити відбулися змагання з волейболу серед юнаків 2001 року народження і молодші у програмі спортивних ігор сільських школярів «Хто ти майбутній Олімпієць?», де взяли участь команди ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району, міст Пустомити, Сокаль та Яворів.

В напруженій боротьбі учні ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району посіли III місце.

Молодь Львівщини запрошують на «Злет на горі Маківка»

Автор: admin1 от 5-05-2017, 09:52

Молодь Львівщини запрошують на «Злет на горі Маківка»З нагоди святкування 102-ої річниці битви Січових Стрільців на горі Маківка, організація української молоді «Спадщина» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації проводить щорічний табір «Злет на горі Маківка», долучитися запрошують молодь віком від 10 до 16 років.

Триватиме табір з 5 до 9 травня.
Програма орієнтована на ознайомлення учасників з діяльністю та історією українського січового стрілецтва, а основна ціль подорожі – урочисте вшанування полеглих воїнів.

На Львівщині провели 53 заходи неформальної освіти

Автор: admin1 от 4-05-2017, 15:24

На Львівщині провели 53 заходи неформальної освітиУпродовж квітня в районах Львівської області провели 53 заходи неформальної освіти в межах реалізації обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.
Учасниками заходів стали понад 1300 молодих людей. Ключові теми заходів – лідерство, історія успіху, правопорушення і пропаганда здорового способу життя, шкідливі звички в молодіжному середовищі, ораторське мистецтво, проектний менеджмент, основи журналістики та інші.
Нагадаємо, що метою проекту є поширення заходів неформальної освіти у всіх районах області для всебічного розвитку молоді...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.