Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Вшанування Івана Франка в селі Уличне

Вшанування Івана Франка в селі Уличне

Автор: admin1 от 12-07-2016, 14:40
 (голосів: 0)

Вшанування Івана Франка в селі Уличне2016 рік Указом президента України проголошено роком Івана Франка. З нагоди ювілею славного земляка в бібліотеці-філії села Уличне відбулося літературне свято “Безсмертний син безсмертного народу”. Ведучими свята були Олег Ортинський, Ярина Свірняк, Лілія Лавриковська та Михайло Ортинський. Про значимість постаті Івана Франка розповіла зав.бібліотеки-філії Юлія Кречківська. Поетичні рядки поета та про поета читали юні учасники свята Вероніка Чарнецька, Софія Габчак, Софія Кушнір, Олег Уруський, Андріана Герасим'як, Діана Логінська, Зоряна Кінаш, Юлія Лешик.
В заході брав участь автор книги про І.Франка “Вірю в силу духу”, уродженець села Орест Гаврилів, який поділися з присутніми історією написання книги.
Бібліотекар Наталія Хоньків розповіла про життєвий і творчий шлях пана Ореста. Літературне свято було підготовлене і проведено завдяки спільним зусиллям бібліотекарів бібліотеки-філії Юлії Кречківської та Наталії Хоньків з директором народного дому Євгеном Сольським та художнім керівником Олегом Костецьким.
Сільський голова Святослав Стефанків подякував всім за цікавий і змістовний культурно-просвітницький захід і сказав: “Напередодні великого свята - 160-річчя від дня народження українського пророка — віддаймо йому належну шану. Черпаймо наснагу від незламного титана духу й праці та візьмімо у життєву дорогу цілющу водицю з глибокої криниці його мудрості”.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua