Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Біблітека в Лішні отримає видання із серії "Бібліотека газети "День"

Біблітека в Лішні отримає видання із серії "Бібліотека газети "День"

Автор: admin1 от 8-07-2016, 11:38
 (голосів: 0)

Біблітека в Лішні отримає видання із серії "Бібліотека газети "День"Незабаром фонди сільських бібліотек Львівщини поповнять 40 комплектів видань із серії "Бібліотека газети "День" – гуманітарного видавничого проекту для інтелектуального читання. Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська.
"Сьогодні бібліотеки особливо потребують поповнення "розумною" та якісною літературою. І саме такі видання пропонує бібліотека газети "День", - наголосила Христина Береговська.
За словами директора департаменту, інтелектуальні видання отримають у бібліотеках-філіях сіл Лугове, Топорів, Вовчухи, Лішня, Волиця, Свірж, Чуква, Лихобора та інших. Зокрема їх поповнять такими кнагами як фотоальманах "Жива історія", "Сила м'якого знака", "Україна Incognita" та "Ваші мертві вибрали мене" Джеймса Мейса.
Зазначимо, цьогоріч газета ініціювала проект "Рік 20-річчя газети "День". І наших читачів". Зокрема започаткувала акцію "Подаруй книгу рідній школі".
До слова, благодійна акція відбулася за підтримки Львівської ОДА.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua