Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Новий вид рукоділля опановували юні читачки Летнянської бібліотеки

Новий вид рукоділля опановували юні читачки Летнянської бібліотеки

Автор: admin2 от 24-06-2016, 12:56
 (голосів: 0)

Новий вид рукоділля опановували юні читачки Летнянської бібліотекиСьогодні на зміну плетінню прикрас з бісеру прийшло інше модне захоплення - плетіння з яскравих різнокольорових гумок. Райдужні «колоски» різної ширини можна помітити як на руках дітей, так і на зап'ястях дорослих жінок і чоловіків.

Майстер-клас в бібліотеці-філії с. Летня був присвячений саме цьому захопленню. Провела його бібліотекар Наталія Пиль. Вона розповіла дітям про походження цього виду рукоділля, показала їм найпростіші способи плетіння браслетів. Дітям плетіння з гумок припало до душі, адже заняття це надзвичайно захоплююче. Участь у заході взяли Ірина Пиль, Вікторія Василенко, Олеся Бохонок, Оля Пелешок, Людмила Дробітько, Віра Веселовська. На закінчення майстер-класу юні користувачі із задоволенням обмінялися своїми виробами.Новий вид рукоділля опановували юні читачки Летнянської бібліотеки

Захоплення плетінням яскравих браслетів з гумок прийшло з США та Європи. Браслети із гумок придумав інженер компанії Ніссан, іммігрант з Малайзії китайського походження Чонг Чун Нг для своїх дітей. Англійською це називається rainbow loom (rainbow –райдуга, loom –станок для плетіння). Створення подібних браслетів – розвиваюча гра, яка дозволяє поліпшити моторику і допомогти дитині швидко виконувати однотипні дії. Класичні райдужні браслети із гумок  називають «Rainbow Loom».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua