Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Масштабний музейний проект "Тіні забутих предків" у Львові

Масштабний музейний проект "Тіні забутих предків" у Львові

Автор: admin1 от 22-06-2016, 17:21
 (голосів: 0)

Масштабний музейний проект "Тіні забутих предків" у Львові26 червня у Львівському палаці мистецтв відкривається масштабний музейний проект "Тіні забутих предків. Виставка", присвячений легендарному фільму Сергія Параджанова.
Використання унікальних артефактів, залучення багатьох приватних та музейних колекцій, численні інтерв'ю зі свідками кінопроцесу та мультимедійність експозиції сприяють якомога повнішому заглибленню у світ "Тіней...". Крок за кроком прожити буремні 60-ті, надихнутись магією Карпат та відчути свою причетність до унікальної пам'ятки української культури.
На відвідувачів також чекає насичена культурна програма, яка передбачає кінопокази, зустрічі з учасниками кінозйомок, авторські лекції, кураторські екскурсії та перформанси. В останній вікенд проекту, 16 та 17 липня, відбудеться подія у форматі ночі в музеї – "Тіні забутих предків. Ноктюрн".
Організатори: арт-центр "Я Галерея", FILM.UA Group, Львівський палац мистецтв.
Підтримка: Міністерство культури України; Львівська обласна рада; Львівська міська рада; Фонд родини Загорій; Лідія Білас; Марк Зархін; Юрій Осламовський; Андрій Гаврилів; Дмитро Шимків; 24 канал; Радіо 24; Український католицький університет; холдинг емоцій "!FEST"; "Kumpel Group"; готель "Леополіс"; Український кризовий медіа центр.
Місце: Львівський палац мистецтв (Коперника, 17).
Дати проведення: 26.06. – 17.07.2016
Часи роботи: 11:00 – 20:00
Понеділок – вихідний.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua