Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Година милосердя “Милосердя і доброта — людства два крила”

Година милосердя “Милосердя і доброта — людства два крила”

Автор: admin2 от 15-06-2016, 11:11
 (голосів: 2)

Година милосердя “Милосердя і доброта — людства два крила”Святійший отець Франциск проголосив 2016 рік — ювілейним роком Божого Милосердя.

Милосердям своїм Боже

Милосердям блисни нам

І послухай ці благання

Котрими натхнув ти нас сам

Такими словами розпочала годину милосердя завідуюча бібліотекою — філією с. Болехівці Марія Зачка.

Перед образами Божого Милосердя та Ангела охоронця, клякнувши на коліна, промовили молитву Настя Доскоцька і Олег Лобський. Отець Василь Сенечин розповів про історію відзначення Божого Милосердя.

Про слово, мову, чарівну силу і красу та символічне значення: “ Словом можна вбити, а можна й вилікувати” - висвітлено учасниками: Софія Демків “Не цурайтесь мови”, Вероніка Плоска та Юля Гуй “Молитва за рідну мову”.

Розкрили теми “Бог у душі — милосердя у вчинках” і “Немає вищої святині, як чисте сяйво доброти” активні учасники масового заходу Арсен Льонгер, Марта Перхун, Олександр Комаричин, Максим Чекан, Максим Крупа, Вероніка Євдокименко, Софія Ясеницька, Марта Дрія.

Інсценізація про стареньку бабусю та сучасного внука виконана бібліотекарем бібліотеки-філії с. Нове Село Оксаною Радецькою та Арсеном Льонгером.

Активну участь у масовому заході взяв церковний хор з с.Нове Село і виконав пісні — молитви “Великий Боже, як на світ погляну”, “ Моліться люди ви до Бога”, “О Пречиста”, “Містична рожа”, “За все тобі я дякую”.

А всі, дівчата — вони краса, а краса врятує світ, а за ними хлопчики — це сила, яка тримає світ, в руках тримають голубів, як символ миру і добра, промовили молитву — просьбу “ Господи вислухай наші прохання”.

На завершення масового заходу виступила сільський голова Ірина Кіс, яка сказала: “ Хай Бог пошле нам свою благодать і наповнить наші серця добротою, та любов'ю до людей. Ми завжди повинні нести іншим світло любові і доброти...” і подарувала всім учасникам “Пам'ятки доброї і ввічливої людини”.

Всім присутнім це цікаве свято принесло багато приємних вражень і нікого не залишило байдужим.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua