Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Доброгостівські школярі провели годину милосердя в обласному Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів „Сонечко”

Доброгостівські школярі провели годину милосердя в обласному Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів „Сонечко”

Автор: admin2 от 17-05-2016, 11:54
 (голосів: 0)

Доброгостівські школярі провели годину милосердя в обласному Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів „Сонечко” Добрі справи треба робити не задля нагороди, а від щирого серця, тільки тоді ти зможеш вважати себе доброю і чесною людиною, таким тебе вважатимуть і оточуючі.

У рамках проведення масових заходів, приурочених Ювілейному Року Божого Милосердя 13 травня Доброгостівська бібліотека-філія організувала і провела виїзний захід – годину милосердя „Душі людської доброта” у обласному Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів „Сонечко”, що знаходиться у м. Стебник. Учасниками заходу були учні 4-х класів загальноосвітньої середньої школи с. Доброгостів.

Розпочала свято бібліотекар Стефанія Пушак: „ Добро і милосердя – багатоликі. Потреба у них є завжди. Вони як два крила, на яких тримається людство. Чуйність, співпереживання, уміння підтримати, розділити людський біль, розрадити у горі. Ми живемо серед людей і не можемо забувати, що кожен наш крок, бажання відображається на людях що нас оточують, тому маємо робити так, щоб іншим людям біля нас було добре. Ми мусимо вчитися бути добрими у своїх думках, почуттях і діях. Бо про добро треба не лише говорити, його треба творити”.

Далі сценою заволоділи діти. У своїх виступах вони говорили про добро та милосердя, декламували вірші (Мар’яна Коваль, Роман Баб’як, Марія Колісниченко, Роман Козлітін, Софія Фарима, Аня Галич, Владислав Кос, Микола Дутка). На святі звучали пісні “Добрим будь” та „Промінчик доброти”у виконанні Мар’яни Марголич, Діани Фірсакової, Вікторії Марків, Ірини Фарими, Мар’яни Фарими, Вікторії Баб’як. А навчила їх співу та акомпанувала вчитель музики Доброгостівської музичної школи Ірина Олексин. Закінчили свято діти молитвою до Матері Божої, яку зачитала Мар’яна Марголич.

Наприкінці свята бібліотекар Стефанія Пушак подарувала для читацького куточку обласного центру низку дитячих книжок та власноручно вишиту бісером ікону Божої Матері з Ісусом.

Зі словами подяки за підготовлене свято звернувся директор обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Микола Гарасим’як: „Хотілося б, щоби після такого гарного свята кожен з вас став добрішим, кращим! Добро – дієве. Воно любить конкретні справи. Ростіть добрими, щирими, чуйними, веселими і справедливими… Я вірю в те, що ви обов’язково будете милосердними, бо ваші серця багаті на любов. Без любові милосердя — це порожній звук. Не чекаймо, щоб хтось інший починав проявляти милосердя. Ми почнімо розсівати зерна доброти, щедрості, і світ буде змінюватися”.

Після закінчення свята всі разом хороводили дитячі гаївки.

Доброгостівські школярі провели годину милосердя в обласному Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів „Сонечко”

Доброгостівські школярі провели годину милосердя в обласному Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів „Сонечко”

Доброгостівські школярі провели годину милосердя в обласному Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів „Сонечко”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua