Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Літературний вечір “Віч на віч з Кобзарем” в Снятинці

Літературний вечір “Віч на віч з Кобзарем” в Снятинці

Автор: admin1 от 25-03-2016, 09:42
 (голосів: 0)

Літературний вечір “Віч на віч з Кобзарем” в СнятинціУ народному домі села Снятинка нещодавно відбувся літературний вечір “Віч -на віч з Кобзарем” присвячений 202 -ій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Про життя і творчість поета розповіла бібліотекар бібліотеки — філії Любов Турик і директор народного дому Віра Копач. Вірші геніального українського поета прочитали учасники художнього слова: Юля Кемпа “Реве та стогне Дніпр широкий”, Дмитро Гарбовський “Садок вишневий коло хати”, Софія Косик “Зоре моя вечірняя”, Анастасія Косик “Ой одна, я одна”, Ліля Зубрицька “Не називаю її раєм”.
В унісон билися дитячі серця, коли вони розказували рядки “Кобзаря”. Вслухаючись у щирі юні голоси — зал завмирає, бо кожне слово, кожна фраза сприймається по особливому. Перед глядачами проходить усе життя Шевченка- генія: мати і малий Тарас, перше юнацьке кохання — Оксани Коваленко, його славна муза, доля. Приходять герої із далекого Кавказу, молиться в келії за Україну старий чернець “Семен Палій”.
Активну участь у проведенні літературного вечора взяли: Віталій Копач, Іванна Коваленко, Ірина Климишин, Зеновія Гарбовська, Остап Кураш, Вероніка Антоник, Віталій Турик.
На завершення свята ведучі сказали, що: “Палке слово Великого сина України нікого не залишило байдужим і буде зігрівати наші серця. Адже Тарас Шевченко — національний герой України. Він велетень духу, митець могутньої творчої сили, непримиренний борець.
Великий Шевченко тим, що він поет української нації, але ще більше тим, що він поет народний, а над усе тим, - що він поет глибоко революційний своїм духом.”
На літературному вечорі були присутні вчителі, учні, жителі села.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua