Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Вечір поезії в Солонську

Вечір поезії в Солонську

Автор: admin2 от 22-03-2016, 15:59
 (голосів: 2)

Вечір поезії в Солонську20 березня в Народному домі с. Солонсько відбулася година поезії «Поезіє, ти сило чарівна» з нагоди Всесвітнього дня поезії. Захід підготувала та провела завідувач бібліотеки Любов Гарайда.

Біля сцени була оформлена книжкова виставка «Поезіє, ти сило чарівна»».

Із вступним словом звернулася до присутніх Надія Галайко – секретар виконкому Солонської сільської ради, яка процитувала слова геніальної поетеси сучасності Ліни Костенко: «Поезія – це завжди неповторність, якись безсмертний дотик до душі».

Всесвітній день поезії відзначається щорічно, 21 березня, в день весняного рівнодення, коли світ пробуджується від зимової сплячки з першим подихом весни, коли душа радіє, а серце співає, коли на папір лягають найсокровенніші рядки. Поезія – це життя, а життя розквітає весною, а для романтичних і обдарованих людей це стимул для написання творів. Цей день відзначається згідно резолюції30-ї сесії ЮНЕСКО.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО.

На високому рівні була виконана поезія найправдивішої поетеси сучасності Ліни Костенко, великого Кобзаря Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, а також твори багатьох інших поетів. Свої вірші прочитала Галина Степ’як, жителька Солонська, молода поетеса..

У художньому читанні творів взяли активну участь студенти Вікторія Цар, сестри Іванна та Марія Худик, Оленка Куца, а також учні Солонської ЗОШ.

Нашій літературі пощастило, бо є в ній постаті, які життям і творчістю утверджують благородство вищих мистецьких принципів. Хай слово, рима й мелодія наповнюють серця натхненням, добром, вірою, надією і любов’ю на краще майбутнє, а світ роблять красивим. Хай живе вічна й прекрасна поезія! Господи, дай нам добра й сили в добрих ділах, починаннях і творіннях, дай нам витримки, виваженості. Мудрості для зміцнення нашої держави на власній землі, головне – миру, єдності і консолідації, щоб нарешті закінчилася війна з російським агресором на Сході, щоб наші діти живі повернулися додому, щоб матері ніколи не оплакували своїх дітей.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua