Поклін Тарасові

Автор: admin2 от 17-03-2016, 11:05
 (голосів: 0)

Поклін ТарасовіЩовесни, коли тануть сніги, і на рясті просягає веселка, повні сил і живої снаги ми вшановуємо пам'ять Шевченка. На оновленій нашій українській землі живе і вічно житиме в народі пам'ять про великого Кобзаря, геніального сина України, поборника святої правди.

Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі і вільні шляхи професорам і книжним ученим. Десять літ він томився під вагою російської солдатської муштри. Доля переслідувала його в житті, та вона не зуміла перетворити золота його душі у ржу, ані його любові до людей в ненависть і погорду. Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті — невмирущу славу і всерозквітаючу радість, яку в міліонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори” - з такими вступними словами виступила вчитель Опаківської школи Оксана Даниляк.

Окрасою свята є виступи учнів школи: Марії Дидик, Василини Багрій, Вікторії Дидик, Марії Кекіс та Вікторії Костик, які прочитали поему “Іду до Тараса”. Звучали пісні “Думи мої, думи мої”, “Садок вишневий коло хати”, “ Реве та стогне Дніпр широкий”, “По діброві вітер виє” у виконанні вокальної групи народного дому с. Опака під керівництвом художнього керівника НД Мар”яна Багрія. У виконанні солістів народного дому Тетяни Дуб “Нащо мені чорні брови”, Наталі Сушко “Плавай, плавай лебедонько”, Степана Київа “Було колись на Україні” прозвучали пісні на слова Т.Шевченка.. У виконанні Анни Якуц “Розрита могила”, Олі Чопик “Поет і Христос” і Мар'яни Максим'як “І одинаково мені” звучали вірші безсмертного поета.

Зворушлива атмосфера запанувала в залі, коли учні: Юля Якуц, Ярина Пріцак, Оля Чопик, Іван Якуц, Василь Костишин інсценізували твір поета“Тополя”.

В кінці масового заходу учасники свята та всі присутні в залі разом заспівали пророчий “Заповіт” Тараса Шевченка.

Спільно з народним домом, директор Оксана Янів, школою був проведений літературний вечір, сценарій до якого написала бібліотекар бібліотеки-філії Ганна Якуц та ознайомила всіх присутніх із книжковою виставкою “Нам треба голосу Тараса”.

Хай і нині обпікає примерзлі наші душі вогонь слова безсмертного Тараса”.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua