Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » На святі у Довгому Шевченків "Заповіт" звучав українською та англійською мовами

На святі у Довгому Шевченків "Заповіт" звучав українською та англійською мовами

Автор: admin2 от 11-03-2016, 16:06
 (голосів: 1)

На святі у Довгому Шевченків "Заповіт" звучав українською та англійською мовами10 березня в приміщенні Довжанської початкової школи відбулося вшанування пам’яті Тараса Шевченка.

«Перші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Шевченка, його мовою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України», - такими словами розпочала свято директор початкової школи Галина Тимків.

Розповідь ведучих Олі Осередчук та Оксани Гавриляк перепліталася із сценками за участю маленького Тараса, роль якого виконував Мар’ян Цицик.

У виконанні Тараса Баб’яка й Миколи Семківа прозвучав «Заповіт» українською та англійською мовами.

Окрасою свята також були вірші Тараса Шевченка, які читали Денис Ткач, Руслан Орищак, Ірина Павлів, Марта Яворська, Уляна Пиріг.

Хай же й сьогодні і в наступні роки розбудови української держави обпікає промерзлі наші душі огнем словесним Шевченко . Хай воскресає він, пророк народу нашого, повсякчасно у наших помислах і державних ділах. Бо ж ради нас усіх, і мертвих, і живих, і ненароджених земляків його, і в Україні, і не в Україні, він благав у Господа:

Ридаю,

Молю, ридаючи, пошли,

Подай душі убогій силу,

Щоб огненно заговорила,

Щоб слово пламенем взялось,

Щоб людям серце розтопило…

Літературну годину підготували та провели вчитель Ірина Семків, директор початкової Галина Тимків, бібліотекар бібліотеки-філії Любов Полюганич, директор Народного дому Оксана Маланяк.

На святі у Довгому Шевченків "Заповіт" звучав українською та англійською мовами


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua