Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Навчальний семінар бібліотечних працівників району

Навчальний семінар бібліотечних працівників району

Автор: admin1 от 22-10-2015, 17:20
 (голосів: 0)

Навчальний семінар бібліотечних працівників району21 жовтня відбувся навчальний семінар працівників бібліотек району, на якому директор районної ЦБС Руслана Панчишак ознайомила присутніх з матеріалами Концепції якісних змін бібліотек задля забезпечення сталого розвитку України до 2025 року.

Завідувач відділу організаційно-методичної роботи РЦБС Марія Ханас провела тренінг із впровадження електронної системи моніторингу мережі публічних бібліотек району.

Провідний бібліограф Жанна Луців розповіла про ювілейні пам’ятні та знаменні дати 2016 року, які зібрано у «Календарі знаменних і пам’ятних дат». Дане видання, яке отримав кожен бібліотечний працівник системи, допоможе при плануванні заходів на наступний рік.

Після семінару було презентовано збірку поезій Уляни Злупко «Музика мого серця».

Навчальний семінар бібліотечних працівників районуНелегкі випробовування  випали  на  долю авторки, яка ніколи не втрачає оптимізму,  любить життя, людей, і її серце відкрите для них. Доказом цього є її вірші,у які поетеса вклала свою душу й серце. Вона любить Україну, як святиню, дану нам Богом. Кожен рядок проникнутий любов’ю до рідної землі,  щирим захопленням  природою.  Усе це надихає Уляну Злупко до творчості, без якої вона жити не може.

Великих зусиль до видання збірки Уляни Злупко «Музика мого серця» доклали завідувач відділу обслуговування Дрогобицької ЦРБ Люби Бульбах і бібліотекар бібліотеки-філії с. Биків Галини Кирик, які і презентували збірочку.

«Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний», - сказав Василь Сухомлинський. Творчість сучасних поетів, письменників рідного краю безцінна. Читаючи їх твори, ми ще більше розуміємо і відчуваємо красу і неповторність рідної землі, вчимось розуміти найголовніше – добро наших сердець. Чесна праця й благородні діяння ніколи не пропадуть марно, бо вони стали найдорожчими людськими цінностями.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua