Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Працівники культури обговорили плани в літній період

Працівники культури обговорили плани в літній період

Автор: admin1 от 1-07-2015, 17:09
 (голосів: 0)

Працівники культури обговорили плани в літній період1 липня в районному народному домі відбулася нарада-семінар працівників культури району. На нараді розглядались питання діяльності закладів культури в літній період.

Так, зокрема, керівник відділу культури і туризму Осип Марущак у своєму виступі перед працівниками культури  наголосив на підготовці та проведенні важливих свят, що будуть проводитись в липні-серпні: про відзначення головного свята держави – дня Незалежності України та традиційного літературно-мистецького свята «Я син народа, що вгору йде!», присвяченого 159-м роковинам народження Івана Франка, а також ознайомив працівників культури із масовими заходами, що проводились в районі у червні. Продовження наради проходило по секціях /клубних та бібліотечних працівників/.

На секції клубних працівників методист  з хорового жанру Ліля Щур виступила з повідомленнями про те, що у вересні-жовтні  буде  проводитись свято духовної пісні в с. Грушів Красне, а також районний огляд-конкурс вокальних колективів, присвячений 60-річчю від дня народження  відомого композитора Ігоря Білозіра.

Директор районного народного дому Іван Сех поділився враженнями  від перебування на  обласному семінарі директорів районних народних домів, який проходив  в Сокальському районі в червні та двох семінарів, які проводились в Дрогобицькому районному народному домі: методистів з культурно-освітньої роботи  районних НД області та міжобласного семінару директорів РНД та  керівників відділів культури Волинської області.

На секції бібліотечних працівників директор районної ЦБС Руслана Панчишак та завідуюча відділом організаційно-методичної роботи Марія Ханас ознайомили присутніх з матеріалами обласного ярмарку-конференції «ГІЦ – як майданчик конструктивного діалогу влади, громади, ГО та бібліотек», який проходив 24 червня  в місті Львові та обговорили підсумки дебатів «Децентралізація в Україні – виклики для закладів культури».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua