Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Нарада працівників культури

Нарада працівників культури

Автор: admin1 от 4-02-2015, 14:29
 (голосів: 1)

Нарада працівників культури3 лютого 2015 року в районному народному домі відбулася чергова нарада працівників культури району. Йшлося про особливості бюджету району в галузі культури на 2015 році, виконання Програми розвитку, духовності та національних традицій, планування культурно-освітньої роботи в сільських народних домах та бібліотеках. Осип Марущак представив присутнім проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку району в галузі культури на 2015 рік, наголосив на її пріоритетах.
Нарада працівників культуриНа нараді були проведені підсумки районного огляду-конкурсу зимового фольклорно-етнографічного фестивалю "Колядує Франкове Підгір’я". Переможцям та учасникам були вручені грамоти та подяки. Подарунками та грамотами обласного департаменту з питань культури, національностей та релігій були нагороджені учасники та переможці обласного огляду-конкурсу хореографічних колективів сільської місцевості – зразковий ансамбль танцю «Веселка» НД с.Нагуєвичі (кер. Марія Курп’як), хореографічна група зразкового ансамблю пісні і танцю “Підбужанка» (хореограф Х.Гаман) та танцювальний ансамбль «Горянка» НД с. Довге Гірське (кер. І.Яворська) та шкільний танцювальний ансамбль «Водограй» смт. Підбуж (кер. Марія Галатяк). Такою ж грамотою за участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі клубних закладів у сільській місцевості був нагороджений народний дім с. Нагуєвичі (директор НД Микола Лазарович, художній керівник Світлана Гром).
У нараді взяли участь і виступили голова депутатської комісії районної ради з питань духовності, культури, у справах молоді і спорту Любомир Сікора та юрист обласної профспілки працівників культури Ігор Тацишин.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua