Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » До Дня Гідності та Свободи в Дрогобицькій центральній районній бібліотеці розгорнуто книжкову виставку

До Дня Гідності та Свободи в Дрогобицькій центральній районній бібліотеці розгорнуто книжкову виставку

Автор: admin1 от 20-11-2014, 14:17
 (голосів: 7)

До Дня Гідності та Свободи в Дрогобицькій центральній районній бібліотеці розгорнуто книжкову виставкуМинає рік, відколи на Майдані у Києві, а відтак – на усіх майданах України розпочалася Революція Гідності.
Все ніби починалося дуже мирно – із студентських протестів за Європейську інтеграцію.  Європейська інтеграція – в студентських устах звучала так «Україна – то Європа», «Студенти за ЄС» та багато інших гасел які були озвучені саме студентами. А потім ці гасла підтримали також інші громадяни України, котрим надоїло таке становище нашої країни в цілому. Потім був розгін студентського Майдану. Він спровокував повстання всього народу проти чинної влади. Але все було дуже мирно до того моменту доки не було вбито першого Героя Майдану Сергія Нігояна. Здавалося б разом загинуло 5 людей і це вже були великі жертви для українського народу. Але ні….. Для «влади» це був тільки початок.. початок великого кінця для них, а для України початок кривавого протистояння за незалежність. А потім була Небесна сотня….
Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності та Свободи. 
З нагоди цієї дати в Дрогобицькій центральній районній бібліотеці розгорнуто книжкову виставку. На виставці представлені твори,які відображають події на Майдані підчас Революції Гідності, а також література ,яка була передана з «Бібліотеки Майдану» для користувачів ЦРБ.
«Революція гідності» не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а і показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua