Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Юним читачам - про рідний край

Юним читачам - про рідний край

Автор: admin2 от 15-05-2014, 11:56
 (голосів: 1)

Юним читачам - про рідний край13 травня в бібліотеці- філії с.Уличне відбувся цікавий сучасний бібліотечний захід – вечір-мандрівка «Моє село в давнину і тепер». На свято завітали діти молодших класів зі своїми класними керівниками. Бібліотекар Наталія Хоньків приготувала для них слайд-подорож «Старовинними вулицями села» та розповіла про походження їх назв. Наприклад, назва Бобівці ,за переказами, виникла через те, що тут найкраще родився біб. Є ще в Уличному цікаве й таємниче місце – Городище. Трирядним валам, які збереглися до сьогодні, уже по 1000 років.

Завідувач бібліотеки Юлія Кречківська розповіла про товариство «Просвіта», яке існувало в Уличному в 30-х роках, про Богдана Кульчицького, про сім’ю Гарабачів, про перебування штабу військового округу УПА «Маківка» та про відомого педагога М. Стельмаховича.

На завершення мандрівки діти разом з бібліотекарями проспівали уличненських коломийок та віртуально побували в багатьох мальовничих куточках рідного села. Для цього бібліотекар Наталія Хоньків підготувала більше ста фотографій села й разом з односельчанином Віталієм Рогульським зняла відеоролик про Уличне.

Сільський голова Анатолій Коренських побажав дітям пишатися та любити своє село, гарно вчитися, щоб у майбутньому примножувати добробут та славу Уличного.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua