Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Юні таланти Дрогобиччини - на обласних конкурсах

Юні таланти Дрогобиччини - на обласних конкурсах

Автор: admin2 от 3-04-2014, 14:19
 (голосів: 0)

Юні таланти Дрогобиччини - на обласних конкурсахОбласний департамент з питань культури, національностей та релігій з метою розвитку професійного виконавства, виявлення обдарованої творчої молоді та активізації навчального процесу у 2013 році провів обласні музичні конкурси та УІІ фестиваль-конкурс ім.Р.Савицького.

Серед учасників успішно виступили і учні Доброгостівської дитячої музичної школи, а саме: 25 грудня 2013 року у фестивалі-огляді ім. Р.Савицького серед виконавців на фортепіано успішно виступила учениця Хандоняк Наталія.

14 березня відбувся обласний конкурс виконавців на цимбалах. У ньому взяли участь і заняли ІІІ місце юні виконавці Доброгостівської дитячої музичної школи Гарасим’як Ірина та Стефанків Мар’яна (клас викладача І.О.Олексин).

21 березня журі відзначили добру підготовку флейтистів школи Жагаляка Святослава (ІІІ місце) і Сирватку Ірину, які нагороджені грамотами.Юні таланти Дрогобиччини - на обласних конкурсахВ майбутньому, а саме 23 квітня 2014 року хор Доброгостівської музичної школи візьме участь у обласному конкурсі учнівських хорів, а у травні поточного року відбудеться обласна теоретична олімпіада з музлітератури і сольфеджіо, де свої сили та вміння покажуть учні школи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua