Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » У вінок Великому Кобзареві

У вінок Великому Кобзареві

Автор: admin2 от 3-04-2014, 10:05
 (голосів: 0)

 У вінок Великому КобзаревіУ рамках святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка в актовому залі Доброгостівської дитячої музичної школи відбувся звітний концерт, в якому взяли участь кращі учні школи та педагоги. У вінок Великому Кобзареві були вплетені вокальні твори на вірші Тараса Шевченка, музично-поетичні композиції, музичні твори вітчизняних та зарубіжних композиторів, музика та пісні, які любив слухати Т.Шевченко.

На розмову про Кобзаря, на свято Шевченкового слова були запрошені учні школи, батьки, громада.

Із вступним словом звернулася до учасників свята директор музичної школи Уляна Цмайло, яка запросила до слова керівника відділу культури і туризму райдержадміністрації Осипа Марущака, з уст якого прозвучало багато поезій Тараса Шевченка. «Шевченко – один з наймузикальніших поетів світу. 227 поезій «Кобзаря» втілено у 1500 музичних творів. Читати Шевченка народ став по-своєму: він став його співати», - сказав у своєму виступі керівник відділу культури і туризму.

Осип Марущак подякував учасникам концерту за цікаву та змістовну програму, високу виконавську майстерність і наголосив на тому, що музикальність завжди була визначальною рисою менталітету українців.

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине…

От де, люде, наша слава,

Слава України!     

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua