Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » В центральній районній бібліотеці відбувся перегляд фільму про Степана Бандеру

В центральній районній бібліотеці відбувся перегляд фільму про Степана Бандеру

Автор: admin2 от 8-01-2020, 10:41
 (голосів: 0)

В центральній районній бібліотеці відбувся перегляд фільму про Степана БандеруНеможливо збудувати державу, не знаючи минулого, не шануючи того, хто за тебе з любов’ю віддав своє життя. Саме таким був Степан Бандера — герой ХХ століття, людина - легенда. Він увійшов у історію як видатний політичний діяч українського національно-визвольного руху. 
Саме Бандера врятував честь України й зумів організувати народ на відчайдушну боротьбу проти комунізму та фашизму. Він підніс український націоналізм любові до найвищої жертовності.
У новітній українській історії навряд чи є постать так широко відома в Україні та й у всьому світі, як Степан Бандера. Водночас важко знайти особистість, на яку комуністичною пропагандою було вилито й виливається стільки брехні та бруду. 
1 січня 2020р. Україна відзначала 111-річницю з дня народження одного з найвідоміших українців. 
З цієї нагоди 3 січня в  Дрогобицькій центральній районній бібліотеці відбувся перегляд українського художнього фільму-драми кінорежисера Олеся Янчука  «Атентат. Осіннє вбивство в Мюнхені».  
Фільм охоплює період від 1947 року, коли рейдові загони УПА з боями проривались за кордон, і до осені 1959-го, коли у Мюнхені від руки агента КДБ Богдана Сташинського загинув Степан Бандера. 
Разом з працівниками бібліотеки фільм переглянули заступник Дрогобицької РДА Володимир Ханас, працівники відділів райдержадміністрації та працівники районного народного дому.
В центральній районній бібліотеці відбувся перегляд фільму про Степана Бандеру

В центральній районній бібліотеці відбувся перегляд фільму про Степана Бандеру

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua