Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » В Уличному вшанували пам’ять Климентія Шептицького

В Уличному вшанували пам’ять Климентія Шептицького

Автор: admin1 от 18-11-2019, 16:05
 (голосів: 0)

В Уличному вшанували пам’ять Климентія Шептицького17 листопада минає 150 років від дня народження архимандрита Української Греко-Католицької Церкви, аристократа, монаха, Праведника народів світу, Блаженного Католицької церкви Климентія Шептицького.

Цю сильну і гідну постать в історії України та УГКЦ сьогодні вшановували в с. Уличному. По закінченні Божественної Літургії у Народному дому відбувся вечір-портрет  «Отець Климентій Шептицький. Граф. Монах. Мученик».

Ведучі вечора Вікторія Сирватка та Володимир Паньків відкрили перед присутніми цікаві сторінки біографії Блаженного о. Климентія Шептицького. Роль матері Шептицьких – графині Софії (Фредро) Шептицької блискуче зіграла  директор ЗДО «Диво» Наталія Братковська. Своїм мелодійним духовним співом зачаровував молодіжний хор парафії св.мч. Параскеви «SiloAm», керівник Божена Сливка.

У своїй промові настоятель храму св.мч. Параскеви о. Петро Сливка зазначив, що пізнання історії нашого народу, наших героїв, святих є необхідною передумовою становлення нашої духовної та національної ідентичності. Адже Блаженний о. Климентій Шептицький увійшов в історію як людина, котра мала все, але справжнє багатство знайшла у служінні Богу і ближньому.

На завершення о. Петро Сливка подякував організаторам свята, а також всім присутнім і висловив сподівання, що величава постать о. Климентія Шептицького стане взірцем для наступних поколінь монахів, громадських діячів, бізнесменів, підприємців та політиків.

В Уличному вшанували пам’ять Климентія Шептицького

В Уличному вшанували пам’ять Климентія Шептицького

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua