Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » До 60-річчя від дня народження Мирослава Дочинця в бібліотеці села Солонсько відбувся огляд його творів

До 60-річчя від дня народження Мирослава Дочинця в бібліотеці села Солонсько відбувся огляд його творів

Автор: admin1 от 4-09-2019, 09:34
 (голосів: 0)

До 60-річчя від дня народження Мирослава Дочинця в бібліотеці села Солонсько відбувся огляд його творівВчора, 3 вересня,  в приміщенні бібліотеки-філії села Солонсько відбувся перегляд літератури: «Наш сучасник – Мирослав Дочинець», присвячений 60-річчю від дня народження українського письменника, журналіста, лауреата Шевченківської премії.

«Влучні вислови, яскраві образи та життєві мудрості – ось чим приваблюють книги Мирослава Дочинця. Усім шанувальникам сучасної української прози має бути знайоме його імя. Він упевнено займає провідне місце в списку найпопулярніших авторів сьогодення» – такими словами розпочала перегляд літератури завідувач бібліотеки-філії с. Солонсько Любов Гарайда.

Мирослав Дочинець – це великий автор, книгами якого зачитуються багато людей. Його книги стають бестселерами не тільки в Україні, але й за кордоном, так як письменник вміє показати читачеві живу людську душу у всій її красі і щирості. Його книги можуть зачепити за живе будь-якого читача, бо кожен в якомусь із героїв пізнає самого себе або до болю знайому ситуацію. Книга «Многії літа, благії літа» справила справжній фурор своєю появою на книжковому ринку. Одкровення старця про те, як треба жити, які цінності мати, торкнулися кожного.
Серед інших творів автора: «Дами і Адами», «Руки і душа та інші невигадані жіночі історії», «Вічник. Сповідь на перевалі духу» , «Горянин. Води Господніх русел», «Світован. Штудії під небесним шатром» , Розрада - Гора, Мафтей, Синій зошит та інші.

В масовому заході взяли участь користувачі бібліотеки, учні Солонської СЗШ Іван Чушак, Яна Чушак, Вероніка Кобельчук, Яна Шманьків та інші.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua