Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » В бібліотеці Рихтич вшанували 205-ті роковини народження Тараса Шевченка

В бібліотеці Рихтич вшанували 205-ті роковини народження Тараса Шевченка

Автор: admin2 от 11-03-2019, 14:44
 (голосів: 0)

 

В бібліотеці Рихтич вшанували 205-ті роковини народження Тараса ШевченкаЦьогоріч ми вшановуємо 205- ту річницю з дня народження нашого Генія, Пророка Т. Г. Шевченка. Його творчість  - це справжній скарб  нації. Поетичні рядки Кобзаря засіялися в душу кожного українця. Його вогненне слово кликало до боротьби за волю наших предків, його твори декламували на Майдані під час Революції Гідності. Т. Г. Шевченко - це символ мужності, незламності, сили духу. Він - Символ України.
З цієї нагоди в бібліотеці- філії с. Рихтичі розгорнуто книжкову виставку " Ми тебе не забули, Тарасе!", де можна ознайомитися з літературою про його нелегкий життєвий шлях, переглянути його твори, пізнати Шевченка як художника. Також відбулася година поезії, де користувачі, учні 6- го класу, читали вірші поета. Прозвучали твори "І золотою й дорогою", "Мені тринадцятий минало", "Зацвіла в долині" та інші. 
Захід було організовано завідувачем  бібліотекою-філією  Ольгою Домін, яка подякувала учасникам за їх небайдужість та любов до поезії.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua