Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Читачам центральної районної бібліотеки - про Шевченка

Читачам центральної районної бібліотеки - про Шевченка

Автор: admin2 от 11-03-2019, 12:39
 (голосів: 0)
Читачам центральної районної бібліотеки - про ШевченкаВід народження Великого Кобзаря минуло 205 років. За цей час особистість Тараса Григоровича Шевченка багато разів вивчали, переосмислювали й оцінювали різні біографи та історики.
Через всі ці роки про Шевченка ми дізналися багато чого: від біографії до того, що любив поет з напоїв та кулінарії. Про Шевченка-митця ми дізналися не менше: наприклад, що він займався не тільки літературною творчістю, але й любив малювати картини.
Через 205 років  з дня його народження Тарас Шевченко і його творчість стали частиною сучасного українського народу. Багато його цитат стали народними. Його твори перечитують і перечитують, люди продовжують шукати і знаходять у них новий прихований і явний сенс.
До 205-річчя від дня народження Великого Кобзаря  бібліографом Дрогобицької районної бібліотеки Жанною Луців підготований рекомендаційний список газетно-журнальних статей « Стежки до Кобзаря»,який розкриває образ Т. Шевченка на сторінках періодичних видань. Також в рекомендаційному списку подаються вислови відомих діячів про Т.Г. Шевченка.
Запрошуємо користувачів до бібліотеки  для ознайомлення зі списком.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua