Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » В районній бібліотеці відбувся перегляд фільму "Червоний"

В районній бібліотеці відбувся перегляд фільму "Червоний"

Автор: admin2 от 12-10-2018, 18:30
 (голосів: 0)

В районній бібліотеці відбувся перегляд фільму "Червоний"В п'ятницю, 12 жовтня до Дня захисника України та 76-ї річниці УПА в читальній залі Дрогобицької центральної районної бібліотеки відбулась демонстрація українського історичного фільму режисера Заза Буадзе, за мотивами роману Андрія Кокотюхи «Червоний».

На перегляд фільму завітали користувачі бібліотеки та учні 9-го класу Солонської СЗШ І-ІІ ст. разом з класним керівником Лесею Ладанай.

Бібліотекар Наталія Хлиста ознайомила присутніх з історією створення стрічки, а також представила інші книги письменника Андрія Кокотюхи.

Глядачі були враженні, наскільки реалістично зображено жахливу, та водночас, цікаву сторінку історії України. Окремі проникливі епізоди фільму тримали як дітей, так і дорослих в емоційному напруженні.

Після перегляду завідувач відділу обслуговування Дрогобицької ЦРБ Любов Бульбах провела для школярів огляд книжкової виставки «Гартовані болем століть», яка складається з декількох розділів, де відображені події героїчної боротьби українського народу за незалежність України, учасників УПА та її лідерів. Також на виставці представлена література і про події на Сході України та сучасних героїв, які продовжують захищати нашу державу.

 

В районній бібліотеці відбувся перегляд фільму "Червоний"

В районній бібліотеці відбувся перегляд фільму "Червоний"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua