Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Книжкова виставка "По Україні з краю в край ходить Святий Миколай" в дитячій бібліотеці

Книжкова виставка "По Україні з краю в край ходить Святий Миколай" в дитячій бібліотеці

Автор: admin1 от 15-12-2017, 12:35
 (голосів: 1)

Книжкова виставка "По Україні з краю в край ходить Святий Миколай" в дитячій бібліотеціНоворічні свята наближаються й першим їх вісником є Свято Святого Миколая, яке припадає на 19 грудня. Вважається, що діткам, які гарно поводили себе протягом року, він кладе під подушку подарунки та солодощі, а хто не чемний – різочку.
У ніч з 18 на 19 грудня Cвятий Миколай у супроводі ангелів ходить від хати до хати і дарує дітям, а також дорослим подарунки: цукерки, шоколад, яблука, а, також одяг, взуття, книжки, маленьким — іграшки. Ввечері перед Миколаєм бабуся або мати розповідає дітям про Святого Миколая, його добрі вчинки, щедре серце, милосердя, про те, що він ніколи не забував чемних, працьовитих дітей і приносив їм подарунки.
На передодні цього свята Дрогобицький районна бібліотека для дітей підготувала книжкову виставку "По Україні з краю в край ходить Святий Миколай".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua