Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Вшанування Григорія Сковороди в Старому Кропивнику

Вшанування Григорія Сковороди в Старому Кропивнику

Автор: admin1 от 5-12-2017, 14:56
 (голосів: 0)

Вшанування Григорія Сковороди в Старому КропивникуСеред імен, які викарбувані в пам’яті людей, є ім’я Григорія Савича Сковороди – українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета і педагога. Спадщина цього поета і байкаря є безцінним надбанням української національної і світової культури. 3 листопада цього року минуло 295 років від дня  його народження. До цієї дати, бібліотекар бібліотеки-філії с. Старий Кропивник Тамара Свищ, шкільний бібліотекар Віра Штереб та вчитель української мови  Любов Миськів  провели з учнями 7-8 класів Старокропивницького НВК  І-ІІ ст. літературну годину «Борець за прогрес та освіту».

Під час заходу з вступним словом про Григорія Сковороду виступила вчитель української мови Любов Миськів, з життєвою та літературною творчістю присутніх ознайомили  Марія Веславська, Діана Козороз, Катерина Демків, Василина Лутчин. Цікаво пройшла інсценізація байки в виконанні Софії Кухар, Ганни Свищ, Романа Кухара, Наталії Орєшнікової, Ігоря Кандура і Тараса Дречевича.

На закінчення  бібліотекар  Тамара Свищ  провела  перегляд  книжкової  виставки «Мудрець Чорнухинського краю», де були представлені твори Григорія Сковороди та література про нього.

Вшанування Григорія Сковороди в Старому Кропивнику

Вшанування Григорія Сковороди в Старому Кропивнику

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua