Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Літературна година в Опаці

Літературна година в Опаці

Автор: admin2 от 4-10-2017, 13:40
 (голосів: 0)

“Книга — дивовижний сад, де кожен шукає плоди на свій смак” - під такою назвою була проведена літературна година бібліотекарем бібліотеки — філії с. Опака Ганною Якуц.

Мета заходу — виховати любов до України, до рідної мови, до книги.

Людина — Боже створіння, а все, що зробила людина — є людським творінням. І таким творінням і є книга. Бо книга — наш перший помічник, який після мами зможе нам допомогти і порадити. В бібліотеці діє акція “Подаруй бібліотеці книгу” і такий подарунок для бібліотеки зробили: Петро Химин — подарував 50 книг з власної бібліотеки, Степан Якуц — колишній житель с. Опака, а тепер житель м. Львова, подарував 30 книжок з власної бібліотеки. Вийшла з друку нова книга “Нариси із історії села Опака”, автором якої є Микола Данилевич. Ганна Якуц зробила презентацію цієї книги.

До літературної вітальні завітали найактивніші читачі, вся сім'я Віри Чопик, депутати сільської ради, сільський голова Ганна Шагур, яка багато уваги приділяє роботі бібліотеці і народному дому. Вона сказала: “ Дуже хочеться, щоб всі берегли книги, любили і цінували працю інших людей. Щоб і на дальші роки книги могли служити нашим молодшим друзям. У книгах — світло розуму й вершини людського духу. Ніщо не принесло світу стільки добра, як книга — найбільша зброя думки в руках людини.”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua