Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Вшанування Олени Теліги в бібліотеці-філії села Тинів

Вшанування Олени Теліги в бібліотеці-філії села Тинів

Автор: admin1 от 25-07-2017, 10:18
 (голосів: 0)

Вшанування Олени Теліги в бібліотеці-філії села ТинівІм'я Олени Теліги не так давно повернулося у нашу літературу та історію. За свої неповні 35 років вона не встигла видати жодної книжки. Лише після смерті поетеси вийшло три її збірки. Творча спадщина вміщує 40 віршів, 15 публіцистичних статей, а також оповідання “Або — або”.
З нагоди 110-річниці від дня народження мужньої патріотки, поетеси Олени Теліги в бібліотеці-філії с.Тинів відбулася історична година “Олена Теліга — воїн українського народу”. На початку заходу всі присутні виконали пісню “Ой у лузі червона калина”. Бібліотекар Світлана Біла ознайомила учасників заходу з життєвим та творчим шляхом поетеси. Поетичні рядки звучали у виконанні Віталія Кузика, Ярини Поліщук, Вероніки Копач, Андрія Летнянчина.
Бібліотекарем Світланою Білою, директором народного дому Романом Данилківим, найактивнішими користувачами Галиною Сенишин та Світланою Баратяк було складено літературний кросворд про Олену Телігу, який діти з цікавістю розгадували.
Після завершення історичної години, учень 4 класу Павло Йосипів провів майстер-клас для своїх друзів по виплітанню браслетів із спеціальних гумок. Дітям сподобалося цікаво, весело і творчо проводити канікули в бібліотеці.

Вшанування Олени Теліги в бібліотеці-філії села Тинів

Вшанування Олени Теліги в бібліотеці-філії села Тинів

Вшанування Олени Теліги в бібліотеці-філії села Тинів
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua