Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Свято матері в Снятинці

Свято матері в Снятинці

Автор: admin2 от 6-06-2017, 09:23
 (голосів: 0)

Свято матері в СнятинціТравень – місяць багатий на свята та найпрекрасніше із них це свято Матері. Це одне із самих зворушливих свят, бо кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів, несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї Матері.

28 травня в народному домі с.Снятинка відбулося свято матері «Люба моя мамо, калиновий цвіте», на якому вшанували Матір Божу, Матір – жінку, Матір – Україну.

З благословенним словом і молитвою за матерів розпочав свято отець Григорій Савчин.

З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Михайло Щудла, який зазначив, що на мудрості та терпінні жінки тримається сім´я, їй завдячують діти усіма своїми успіхами та перемогами.

«Що може бути святіше за матір, за її любов, тепло та надійну підтримку»? Все у наш час тримається на родині, на жінці.

Сільський голова привітав багатодітних матерів та вручив їм квіти та солодощі.

Активну участь у проведенні свята взяли Христинка Турик, Остап Кураш, Зеня Грабовська, Дмитро Грабовський, Софія та Настя Косик, Вікторія Лепак, Лілія Зубрицька, Настя Габчак, Яна Канарська, Юлія Кемпа, Ірина Климишин, Настя Бунь, Юлія Федів, Ірина Брильовська.

В піснях та віршах діти висловили подяку своїм матерям, бабусям за недоспані ночі, за колискові пісні, за любов, тепло та ласку.

З святковим привітанням і словами подяки виступив директор Снятинського НВК І-ІІ ст. Микола Турик, який зазначив, що в кожної дитини на землі є свій ангел – охоронець, який завжди поруч та охороняє від усіх бід. В ангелів є багато різних імен, але всі діти називають свого ангела «мамою».

Завершилося свято за давнім українським звичаєм, з усіма учасниками та присутніми у залі односельчанами - спільним виконанням пісні «Рідна мати моя».

Святковий концерт організували і провели бібліотекар бібліотеки-філії Любов Турик і директор народного дому Віра Копач.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua