Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Конкурс дитячої листівки «Бібліотека. Книга. Родина»

Конкурс дитячої листівки «Бібліотека. Книга. Родина»

Автор: admin1 от 6-04-2017, 12:31
 (голосів: 0)

Конкурс дитячої листівки «Бібліотека. Книга. Родина»Бібліотеки Дрогобицького району взяли участь у Міжрегіональному конкурсі дитячої листівки «Бібліотека. Книга. Родина», який був оголошений Львівською та Харківською обласними бібліотеками для дітей . У Конкурсі взяли участь діти трьох вікових категорій: 5-9 років (дошкільники, учні 1-4 класів), 10-12 років (учні 5-7 класів), 13-15 років (учні 8, 9 класів).

Свої роботи представили учасники які є користувачами бібліотек-філій сіл Рихтичі, Ясениця-Сільна, Грушів-Старе, Грушів-Красне, Летня, Брониця, Болехівці, Биків, Дережичі, Волоща, Раневичі, Літиня, Воля Якубова, Винники, Далява, Бистриця, Смільна, Мокряни, Новошичі, Підбуж, Снятинка, Ріпчиці, Гаї Верхні, Солонсько, Ступниця  та Дрогобицької районної бібліотеки для дітей. Серед виготовлених листівок журі обрало по три найкращі в кожній з вікових категорій.

Ці листівки буде надіслано до Львівської обласної бібліотеки для дітей для подальшої участі у конкурсі , який відбудеться в кінці травня.

Конкурс дитячої листівки «Бібліотека. Книга. Родина»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua