Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Британцям представили мистецький потенціал Львівщини

Британцям представили мистецький потенціал Львівщини

Автор: admin1 от 15-02-2017, 09:51
 (голосів: 0)

Британцям представили мистецький потенціал ЛьвівщиниДнями в Українській католицькій єпархії Пресвятої Родини у Лондоні відбулися концерти духовної музики та творів українських композиторів XVIII-ХХ століття. Їх приурочили 125-річчю від дня народження патріарха Йосифа Сліпого. Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації Христина Береговська. 
Британцям представили мистецький потенціал Львівщини"Дні культури мали на меті представлення культурно-мистецького потенціалу Львівської області Британській аудиторії, зокрема, презентацію кращих музичних та мистецьких здобутків українських музикантів", - розповіла Христина Береговська. - Концерти відбулися за участі вокального ансамблю "Калофонія" Львівської обласної філармонії та зібрали сотні відвідувачів".
Нагадаємо, минулого року у 12-ти країнах світу мистецькі діячі Львівщини презентували 18 проектів задля популяризації культури області за кордоном. Вцідбулися різноманітні виставки, зокрема сучасного українського мистецтва (перформенс, інсталяція, візуальне аудіо-медіа-мистецтво), виступи музичних, хореографічних, театральних колективів, гуртів та окремих виконавців, демонстрація сучасного українського кіно та дитячої анімації, а також презентація літературних творів та тематичні наукові конференції.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua