Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » Сьогодні Міжнародний день дарування книг

Сьогодні Міжнародний день дарування книг

Автор: admin2 от 14-02-2017, 11:52
 (голосів: 0)

Сьогодні Міжнародний день дарування книгСьогодні, 14 лютого - Міжнародний день дарування книг. Це чудове свято не оминуло і Дрогобицьку ценральну районну бібліотеку. З самого ранку працівники бібліотеки отримали цінний подарунок (книгу) від активного користувача. Отже, запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до цієї традиції!

Нагадуємо, що Дрогобицька центральна районна бібліотека проводить постійно діючу акцію "Подаруй бібліотеці книгу!". Не залишайтесь байдужими! Добрі справи робити приємно! Будемо щиро вдячні за подарунки!

У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок (International Book Giving Day).

Його започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. Це одне з наймолодших свят в календарі, його святкують з 2012 року.У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам.

З кожним роком все більше книжок, як уже прочитаних, так і зовсім нових, вирушає в дорогу в усі куточки світу. Міжнародний день дарування книг - це добровільна ініціатива. Вона спрямована на підвищення інтересу і доступу до книги. Основна мета Міжнародного дня дарування книг - надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua