Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Культура » У бібліотеці Бикова літературну годину присвятили творчості Романа Горака

У бібліотеці Бикова літературну годину присвятили творчості Романа Горака

Автор: admin2 от 17-01-2017, 15:44
 (голосів: 0)

У бібліотеці Бикова літературну годину присвятили творчості Романа Горака15 січня бібліотекар бібліотеки-філії с.Биків Галина Кирик провела літературну годину присвячену 75-ій річничі від дня народження Романа Горака, українського письменника, франкознавця, дослідника життя і творчості багатьох літераторів Прикарпаття, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка за 10-ти томне видання “Іван Франко”, написане у співавторстві з Я. Гнатівим. Галина Кирик ознайомила всіх присутніх з автобіографією і творчою діяльністю Романа Горака.

Роман Горак є працьовитим дослідником, сміливим і принциповим у висловлюванні власної думки. З 1993 року — директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка.

Він - автор лібрето української опери “Данило Галицький”, автор сценаріїв телевізійних фільмів про Івана Франка: “Рідне село Франка”, “Адреси генія у Львові”, “Дрогобич — місто юності Івана Франка”, та ін.

Лауреат Літературної премії імені Івана Франка за есе “Удар” та повість — есе

“Ще удар...Захист”, присвячені таємниці останніх років життя і творчості Великого Каменяра. Лауреат премії імені Михайла Возняка за книгу “Іван Франко. Книга 6. В поті чола”. У співавторстві з Ярославом Гнатівим вийшло 10 книг про Івана Франка (із задуманих 12 — ти) : “Рід Якова”, “Цілком нормальна школа”, “Гімназія”, “Університет”, “Не пора”, “ В поті чола”, “Протистояння”, “Роки страждань”, “Катастрофа”, “Quo tendis” у двох частинах - “Відхід” і “У притворі вічності”. Член Національної спілки письменників України з 1988р.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua