porn
czech massage
first interracial
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

В районній бібліотеці для дітей відбулася виставка новинок

Автор: admin2 от Учора, 16:10

В районній бібліотеці для дітей відбулася виставка новинок
На завершення тижня дитячого читання в Дрогобицькій районній бібліотеці для дітей відбулася презентація книжкової виставки нових надходжень «Не втамувати спрагу пізнання, тому хто закохався у читання».

Діти захоплено слухали розповіді бібліотекарів про нові цікаві книжки нашої бібліотеки. Після заходу кожен юний читач обрав собі книжку до вподоби.

 

Юні читачі Раневицької бібліотеки опановували техніку виготовлення прикрас "канзаші"

Автор: admin2 от Учора, 09:18

Юні читачі Раневицької бібліотеки опановували техніку виготовлення прикрас "канзаші"“Канзаші” - виготовлення квітів з шовкових, атласних стрічок та інших тканин. Майстер-клас провела бібліотекар Оксана Дмитришин,яка розповіла про цей вид мистецтва, а студентка механіко- технологічного коледжу Марія Дмитришин показала, як виготовляти прикраси зі стрічок для волосся та одягу. На уроці “канзаші” діти виготовляли обручі, заколки для волосся, браслети та інші прикраси. Найкраще в цій справі проявили себе учениці 7 класу Вікторія Малинівська та Вероніка Каспер...

Ікона, Україна і війна в житті Левка Скопа

Автор: admin2 от 24-03-2017, 15:30

Ікона, Україна і війна в житті Левка СкопаСьогодні у районному народному домі відбулася зустріч із відомим художником, мистецтвознавцем, волонтером Левком Скопом. Спілкування на тему “Ікона і війна” було щирим, світлим і невимушеним, як і кожна зустріч з цією людиною.

Митець розповів присутнім про свою творчість, яка тісно переплітається з волонтерством. Добрі справи абсолютно беж жодної реклами і подяк Левко Скоп робив і до війни. Але, як він сам зауважив, Майдан, активним учасником якого він був, та російська агресія з новою силою пробудили та утвердили в ньому потребу бути корисним Україні, її воїнам у конкретних справах. Ці почуття, каже художник, живуть у ньому від народження, адже походить із сім'ї репресованих, де завжди жив український дух і українська Церква...

В Урізькій бібліотеці відбувся майстер-клас для молодших школярів

Автор: admin2 от 24-03-2017, 11:54

В Урізькій бібліотеці відбувся майстер-клас для молодших школярів23 березня у бібліотеці -філії с. Уріж відбувся майстер — клас під назвою “Наші ручки не нудьгують, вони вміло моделюють“. Бібліотекар Катерина Павлів розповіла і продемонструвала, як виготовити і прикрасити подарункові листівки, прикраси із серветок для декорацій дитячих вечорів. Адже найкращий подарунок — коли він зроблений своїми руками.

В майстер — класі взяли участь діти 2-4 класів. У дітей майстерно виходило декорування листівок. Найкраще у цій справі себе проявили: Богдан Ліпінський, Іван Страшівський, Оксана Барщик, Софія Тимик, Вікторія Андруневчин, Максим Тимик, Олена Копач, Андрій Шлярп. 

Вечір поезії в Новому Кропивнику

Автор: admin2 от 24-03-2017, 08:21

Вечір поезії в Новому КропивникуПід такою назвою в бібліотеці с. Новий Кропивник діє книжкова виставка, метою якої є допомогти читачеві зрозуміти музику поезії і дати поштовх до проростання її в добре слово, добрі вчинки та добру думку.

Бібліотекар Віра Плоскодняк розпочала свято поезії такими словами: ”Поезія — чарівна скрипка у чудовому оркестрі літератури. Це душевний стан людини, закоханої в іншу людину, в своє довкілля, в свою роботу... Саме закоханість допомагає створити поетичне бачення світу. У тиші безсонних ночей її Величність Муза приходить до поета, награє йому мелодію, котра торкається душі Митця і надовго стає володаркою його серця...”

На масовому заході були присутні учні школи, бібліотекар с. Старий Кропивник Тамара Свищ, вчитель української мови і літератури Ірина Мидянко,..

Конкурс "Книгоманія-2017" в районні дитячій бібліотеці

Автор: admin2 от 23-03-2017, 15:57

Конкурс "Книгоманія-2017" в районні дитячій бібліотеціВ рамках тижня дитячого читання в Дрогобицькій районній бібліотеці для дітей відбувся 3-ій етап конкурсу « Книгоманія – 2017». До бібліотеки з’їхалися переможці 2-го етапу конкурсу, щоб позмагатися в знаннях світової та української літератури, української мови, поспілкуватися про те, яке це щастя читати гарні книжки. 
Переможцями стали Стасик Христина Ігорівна учениця 7-го класу та Тунська Христина Андріївна учениця 6-го класу, які є користувачами бібліотеки-філії с.Верхні Гаї.

У Волощанській бібліотеці читали українську поезію

Автор: admin2 от 23-03-2017, 09:01

У Волощанській бібліотеці читали українську поезіюВ приміщенні бібліотеки — філії с. Волоща була проведена година поезії “Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі”, присвячена Всесвітньому дню поезії.

Захід провели і підготували бібліотекар Ганна Павлюх та вчитель української мови та літератури Леся Калямон.

Присутніми на святі були депутат районної ради Андрій Нечипір, працівники сільської ради, вчителі, учні 6 класу, які брали активну участь у масовому заході.

Бібліотекар розповіла, коли виникло свято поезії і де його вперше святкували. Також розповіла про найправдивішу поетесу сучасності Ліну Костенко...

День читання відзначили і в бібліотеці с. Долішній Лужок

Автор: admin2 от 21-03-2017, 13:25

День читання відзначили і в бібліотеці с. Долішній ЛужокДо 80 — річчя від дня народження Євгена Гуцала бібліотекар Леся Щербан провела годину читання його оповідання “ Сім”я дикої качки” з учнями школи. У прочитанні оповідання взяли участь найактивніші користувачі бібліотеки, а саме: Марія Веселовська, Іванна Греськів, Уляна Німко, Михайло Петрик, Ігор Протиняк, Назарій Сов”як. Діти з цікавістю прослухали оповідання і взяли активну участь в дискусії. Адже мета масового заходу - це не просто захоплюючий сюжет, а джерело повчання, яке треба сприйняти і замислитись не тільки над вчинками героїв цього оповідання, а і над своїми вчинками. Діти з незабутніми враженнями порозходилися по домівках.

Година поезії в Солонській бібліотеці

Автор: admin2 от 20-03-2017, 16:00

Година поезії в Солонській бібліотеці“Поезія — це завжди неповторніть, якийсь безсмертний дотик до душі” - саме ці слова сучасної геніальної поетеси Ліни Костенко стали епіграфом для проведення години поезії: “Поезіє, ти сило чарівна”, присвяченої Всесвітньому Дню поезії. Захід відбувся 19 березня у приміщенні бібліотеки-філії с.Солонсько.

Свято розпочала бібліотекар Любов Гарайда, яка сказала , що “кожного року коли після зимової сплячки пробуджується світ, з першим приходом весни, коли серце співає, коли на папір лягають найсокровенніші рядки, 21 березня, згідно з резолюцією 30-ї сесії ЮНЕСКО відзначається Всесвітній День поезії”.

День дитячого читання в районній бібліотеці для дітей

Автор: admin2 от 20-03-2017, 14:26

День дитячого читання в районній бібліотеці для дітейСьогодні, 20 березня в районній бібліотеці для дітей традиційно відбувся День дитячого читання «Читаємо Євгена Гуцала “Сім’я дикої качки”. Оскільки 2017 рік ювілейний для Євгена Пилиповича – 80 років від дня народження.

В гості до бібліотеки завітали учні 2-а класу Меденицької СЗШ разом з класоводом Анною Гайдук. Діти зручно вмостилися на пледах, розстелених на підлозі бібліотеки, що дало змогу створити атмосферу домашнього затишку. Коли бібліотекарі читали оповідання, діти також залюбки долучилися до читання. Останні рядки цього повчального твору зачитала вчитель. Після почутого діти активно висловлювали свої думки і ставили безліч запитань.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.