Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Охорона здоров'я » З понеділка у лікарнях стартують тренінги із надання екстреної медичної допомоги

З понеділка у лікарнях стартують тренінги із надання екстреної медичної допомоги

Автор: admin1 от 22-07-2016, 16:42
 (голосів: 0)

З понеділка у лікарнях стартують тренінги із надання екстреної медичної допомогиЗ наступного тижня у районних лікарнях відпрацьовуватимуть практичні навики з надання екстреної медичної допомоги. Навчання медпрацівників проводитимуть компетентні фахівці, які отримали сертифікати міжнародного зразка.
Такі тренінги для районних медиків організував департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.
"Ми сформували дві бригади із тренерів міжнародного рівня, - розповідає директор департаменту Богдан Чечотка. - Вони укомплектовані усім необхідним медичним устаткуванням для того, щоб максимально відтворити реальні ситуації та травми. Зокрема, це манекени та муляжі, за допомогою яких можна імітувати різноманітні пошкодження: рани, травми, опіки, відпрацювати масаж серця, штучне дихання. І звичайно, що автомобілі будуть обладнані також необхідною технікою".
Богдан Чечотка зазначив, що графік тренінгів затверджений відповідним наказом і доведений до усіх районів. "Вже з понеділка, 25 липня, тренерські бригади вирушать у Городоцький та Дрогобицький райони. До 5 серпня вони побувають в усіх районних лікарнях", - додав він.
За словами головного лікаря області, після завершення тренінгів департамент охорони здоров’я ОДА проаналізує результати, і не виключено, що в подальшому такі навчання зроблять регулярними.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua