Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Охорона здоров'я » Закладам охорони здоров’я Львівщини, які прийматимуть хворих з COVID-19, передали медичний інвентар

Закладам охорони здоров’я Львівщини, які прийматимуть хворих з COVID-19, передали медичний інвентар

Автор: admin2 от 10-04-2020, 16:05
 (голосів: 0)

Закладам охорони здоров’я Львівщини, які прийматимуть хворих з COVID-19, передали медичний інвентарУ п’ятницю, 10 квітня Львівському обласному госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи та Центру легеневого здоров’я передали медичний інвентар.

Представники компанії ДТЕК та ПУМБ здійснили передачу такого вантажу в межах допомоги Благодійного Фонду Ріната Ахметова регіону у боротьбі з поширенням короновірусу.

Загалом на потреби області передадуть 30 тисяч експрес-тестів, а також 8 тисяч захисних медичних костюмів – це перша допомога. Очікується також поставка апаратів штучної вентиляції легень.

Представник ДТЕК в Штабі облдержадміністрації Олег Половцев зазначив:

«Сьогодні боротьба з коронавірусною інфекцією вимагає об'єднання всіх зусиль - точкова допомога не здатна стримати поширення COVID-19. Фонд Ріната Ахметова виділив 300 млн гривень на те, щоб забезпечити регіони засобами для боротьби з коронавірусом - вже закуповуються і поставляються тести, апарати ШВЛ, захист для медиків.

ДТЕК та ПУМБ здійснює допомогу в рамках Благодійного Фонду Ріната Ахметова регіону у боротьбі з поширенням короновірусу. Сьогодні ми передаємо області 30 тисяч експрес-тестів та 8 тисяч захисних костюмів - це перша, але така необхідна допомога.

Представники Штабу ДТЕК, в тісній координації з місцевою владою визначили, яке саме медичне обладнання гостро необхідне регіону/місту для боротьби з поширенням коронавірусу і для надання допомоги тим, хто отримав ускладнення від COVID-19.

Ми щиро впевнені, що лише спільними зусиллями представників громади, бізнесу та влади, ми здатні допомогти нашій країні у вирішенні тих питань, які постали перед нею в цій надзвичайній ситуації. Для ДТЕК важливо не лише стабільне енергопостачання регіону, але і безпека та здоров’я як енергетиків Добротвірської ТЕС, так і жителів області. Ще у грудні 2019 ми підписали Меморандум про підтримку ініціатив громади Львівської області. І сьогодні, коли область і вся країна у боротьбі з короновірусом, така підтримка від нас вкрай необхідна і ми будемо її і надалі надавати.»

Очільник західного регіонального центру ПУМБ Андрій Бордіян висловив переконання, що український бізнес сьогодні має активно долучатися до боротьби з коронавірусом – робити все можливе, аби допомогти нашим лікарям, на долю яких випало прийняти перший та найскладніший удар у боротьбі з епідемією COVID-19.

«У західних областях – високий показних захворюваності. Сьогодні ми передали першу партію з 8 тисяч комплектів засобів персонального захисту у чотири лікарні Львова: обласну клінічну інфекційну лікарню, фтизіопульмонологічний центр, госпіталь ветеранів війн та репресованих, обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Як соціально-відповідальний бізнес, і просто як свідомі громадяни своєї країни, ми вважаємо своїм обов’язком допомагати нашим лікарям у тяжкій боротьбі з епідемією», - зауважив він.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький закцентував: «Зараз наші лікарі, не покладаючи рук, щодня борються за життя і здоров’я кожного українця. В першу чергу ми маємо захистити і подбати про безпеку медиків, бо саме вони зараз на передовій вірусу. Як допомогти медикам? Залишатися вдома і дотримуватись карантину. Попереду велике свято – Великдень. І відсвяткувати ми його маємо, не порушуючи карантинних обмежень. Адже життя і здоров’я кожного українця - наш головний пріоритет і найбільша цінність. У свою чергу ЛОДА працює у режимі максимальної мобілізації сил та ресурсів, щоб не допустити високої смертності серед населення. Спільно з ДТЕК ми вже створили інтернет-платформу STOP COVID-19 задля спільної боротьби та протидії коронавірусу і забезпечення потреб наших лікарень. Щодня до протидії вірусу долучаються благодійники, представники бізнесу та небайдужі громадяни».

У свою чергу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин наголосив: «Ніхто не мав ілюзій, що епідемія коронавірусної інфекції не зачепить Україну. Відтак з її приходом країна і, в тому числі область, зіткнулися з багатьма проблемами, які довелося вирішувати оперативно та завдяки небайдужим людям, благодійникам та за участі великого бізнесу. Зокрема до підтримки та допомоги регіональним центрам по боротьбі з пандемією, створених з ініціативи Президента України, на Львівщині активно долучився Фонд Ріната Ахметова. На території області визначені опорні заклади охорони здоров’я, які боротимуться на передовій з коронавірусом, це чотири обласні установи та шість – в районах. Завдяки отриманій сьогодні допомозі наші лікарі будуть захищені і ми протестуємо якомога більше людей. Сподіваюся, що інший бізнес також долучиться до боротьби з небезпечним вірусом і ми разом ми зможемо зупинити пандемію». 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua