Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Охорона здоров'я » На нараді в РДА йшлося про Меденицьку лікарню

На нараді в РДА йшлося про Меденицьку лікарню

Автор: admin2 от 7-02-2020, 12:38
 (голосів: 1)

На нараді в РДА йшлося про Меденицьку лікарнюСьогодні, 7 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу нараду з організаційних питань в галузі охорони здоров’я, зокрема, щодо подальшого функціонування Меденицької лікарні. В нараді взяли участь голова Меденицької ОТГ Володимир Шулак , заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас, керуючий справами районного ради Михайло Гук, заступник директора КНП “Дрогобицька районна лікарня” Андрій Шевкенич та інші керівники.

Володимир Шулак повідомив, що Меденицька ОТГ має намір створити власне КНП “Меденицька лікарня”. Руслан Щерба зазначив, що реєстраційні процедури є тривалими і поки вони не завершаться, Меденицьку лікарню логічно було б залишити тимчасово в тому статусі, в якому вона є на даний час. Це дозволить зберегти медичний заклад та надання лікарських послуг його пацієнтам.

За підсумками обговорення голові Меденицької ОТГ рекомендовано паралельно з реєстрацією КНП звернутися до районної ради про продовження терміну перебування Меденицької лікарні в складі районної КНП орієнтовно до жовтня 2020 року. Керівництву КНП “Дрогобицька районна лікарня” спільно з районною радою та Меденицькою ОТГ - узгодити взаємні розрахунки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua